Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Péntek Enikőnek melyik dvd-jét...

Péntek Enikőnek melyik dvd-jét ajánlanátok ilyen adottságokkal (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval állóképességem elég jó, mivel lovagolok. Viszont a nagyon light-os verzióval se akarom kezdeni. Ezt a videót szoktam mostanában csinálni, és a 2-3. alkalomtól kezdve gond nélkül megy a 2 sorozat belőle: https://www.youtube.com/watch?v=8z_cP0TmQjI

Továbbá legfőképp hasra, combra, és popsira akarok edzeni. 165 cm magas vagy és 53 kg. Szóval nem vagyok elhízva, csak a fenekemen, de inkább a hasamon van felesleg, és ezt akarom eltüntetni, h szép lapos hasam legyen, meg hogy igazán formás fenekem, hiába most se borzalmas az alakja, csak izmosítani akarom, meg javítani rajta.

20 éves lány vagyok

(egészséges táplálkozáson már dolgozom, mert tudom, hogy ez a nyitja a kidolgozott testnek :D)



2016. máj. 13. 00:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!