Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv. Sajnos hookuszpook nevű...

Üdv. Sajnos hookuszpook nevű felhasználót nem tudom elérni, így mást kérdezek hogy jártas-e az arbitrázs sportfogadásban?

Figyelt kérdés
Az elvet értem!!Amivel nem vagyok tisztában,az az hogy 1 millió ft-ot hogy osszak szét?Mennyi irodába fizessek be ennyi pénzből?Mennyi legyen a tétem?Melyik irodákba fizessek be,mivel egy csomó iroda nem enged belépni(hála a Magyar kormánynak).Melyik a legjobb szoftver hozzá?Milyen számla kell hozzá,mert csak sima bankszámlám van,ami a sima fogadásokhoz jó volt,de gondolom,ide nem lesz elég!?Valamint 1 millió mennyit hoz havonta körülbelül átlagosan?Köszönöm mindenkinek!JM

#profit #befektetés #sportfogadás #arbitrázs #sportbefektetés #arbitrázs szoftver
2016. máj. 14. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok pénz kell hozzá.Vagy utalgatsz ész nélkül oda-vissza.Én rég voltam benne,de azt vettem észre ,hogy a bukik is csináltak egy riasztó rendszert.Amint megjelenik 1 jó arbitrázs,azonnal leveszik a merzsot.tehát buki.j
2016. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Amivel nem vagyok tisztában,az az hogy 1 millió ft-ot hogy osszak szét?"

150 Euro/iroda ez kb 20 irodánál 1 millió plusz ha valahol sok a pénz kikéred skrillre.

"Mennyi irodába fizessek be ennyi pénzből?"

Amennyire engedi de tartalék legyen skrillen, van egy oldal ahol meglehet nézni milyen kategóriába sorolják a fogadóirodákat, ételem szerűen a no name-ket kerüld a gobetgo-val sokan buktak pénzt én magam is, a fogadást mindig ott kösd meg először ahol biztonságosabb a buki, pl pinnancle bet365 sbo, a kicsik hamar letiltanak, a pinnancle kivételével mind le fog korlátozni. Max 50 eurót tegyél fel egy mecsre kerüld a no name mérkőzéseket és teniszre ne fogadj soha. "Melyik irodákba fizessek be,mivel egy csomó iroda nem enged belépni(hála a Magyar kormánynak)."

Létezik VPN de szerintem hülyeség használni mert ahol engednek játszani ott úgy is beengednek mint pl a bet365 különböző domainok vannak amikről elérheted az oldalt.

"Milyen számla kell hozzá,mert csak sima bankszámlám van,ami a sima fogadásokhoz jó volt,de gondolom,ide nem lesz elég!?"

Skrill kell hozzá, még hozzá gambling, ez fontos. Ha problémád van a skrillel akkor csak telefonon tudsz intézni dolgokat idegen nyelven. "Valamint 1 millió mennyit hoz havonta körülbelül átlagosan?" Ez attól függ mire fogadsz 5% tól nagyobb arbitragera fogadni hülyeség mert visszamondhatják, a nyereség a ráfordított időtől és a szorzóktól függ, értelem szerűen ha kijátszod a bónuszokat is akkor több pénzt tudsz szerezni, de nem nyúlhatsz ahhoz a pénzhez egy időre ezért kell tartalékba skrillen. Pénz levétel atmből lehetőleg külföldön, skrill kártyával. Itthon is letudod venni csak rossz árfolyamon váltja a bank.

2016. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul írtam, először mindig ott kell megkötni a fogadást ahol nagyobb az esély rá, hogy letiltanak, és a végén a biztonságosabbaknál.
2016. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem érem el őt sajnos
2018. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!