Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért híztam a mérleg szerint,...

Miért híztam a mérleg szerint, ha 2 hónapja rendszeresen futok? Centiben viszont fogytam kicsit.

Figyelt kérdés

Heti 3-4-szer futok kb 5km-t alkalmanként. Reggel, éhgyomorral. Szerencsére nem feltétlen fogyni akartam, de lenne mit leadni. Mellette Rubint Rékára tornászom is. Mégsem mozdul a mérleg lefelé, és most pl már fél kilóval többet mutat mint egy hete. Centiben viszon észrevettem változást, majdnem kifogytam néhány ruhámból, és a tükör szerint jobb az alakom is :-)

Szóval mi ennek az oka hogy a súlyom nem csökken??


2016. máj. 17. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy az izom nehezebb, mint a zsír. Tojd le a kilókat, az számít, hogy hogy nézel ki. Ki is dobhatod a mérleget.
2016. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
72%
Ha a tükör jobbat mutat, akkor ne aggódj a mérlegen.
2016. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Egy csomó lányismerősöm sikítva hagyta abba az edzést, mikor pár hét mozgás után nehezebbek lettek, mint voltak.


A zsír viszont nem csak könnyebb, mint az izom, hanem formásabb, és kisebb helyet is foglal azonos tömeg mellett, így az ember kinézete javul, a súlya meg nő.


Nem kell ezzel törődni, jobb formásnak lenni X kilósan, mint 10%-al könnyebben szétfolyni, csak manapság ezt a súly dolgot erőlteti mindenki, főleg a hölgyek.

2016. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!