Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt aki rendszeresen...

Van itt aki rendszeresen hulahoppozik? Tényleg csinosítja a derekat? Napi 30 perc elég ahhoz, hogy egy idő múlva legyen eredmény?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 10:18
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
28%
Szart sem ér. Normális edzés kellene és étrend.
2016. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te hulahoppozol? Vagy csináltad már és sz*rt sem ért? Onnan tudod ilyen biztosan?
2016. ápr. 2. 11:24
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
A munkatársnőim csinálták.
2016. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsírégetésre önmagában nem jó. Izmosítani viszont lehet vele, csak valamilyen formában súlyozd le (pl. töltsd fel ólomgolyókkal), és hetente növeld a súly mértékét.

Zsírégetéshez ki kell egészíteni szálkásító diétával, és heti 4x60-90 perc aerob mozgással.

2016. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
hetente 40 perc, nehez fitnesz hulahoppal ! es 2 het utan latszodott az eredmeny ! nem nagy, de egy pici ! feszesebb lett ! Izomlazam nem volt , mas izomcsoportot mozgat meg, mint 40 perc felules/ hasizom gyakorlat.. es kevesebbet is er! de en lusta vagyok a hasizom gyakorlatokhoz, nem is tudom helyesen csinlani.szoval csak benyomom a kedvenc sorim es hullahoppozok, nem izzadok, nem faradok ! viszont tenyleg sok ido !!! es a derekam vekony mar, de a csipomrol nem megy le a haj. mert ott nem eri a hullahopp... egy normalis hazisom gyakorlat biztos levinne
2017. júl. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
nem tudom mások minek írnak saját tapasztalat nélkül - kivéve az utolsó! :) - de tényleg hat. hónapokig huláztam, és fogytam és a derekamon látszódott először, vékonyabb lett! és egyre jobban. eleinte rohadt fárasztó volt. én nem bírtam elsőre 30 percet - 40 éves elmúltam :O - de 20-25 perc pár hét után nekem már látszódott.
2019. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!