Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 10-20 kg-ot leadni, és a zumba/aerobik és lovaglás mellé még egy sportot amivel kicsit leadhatok, nem rögtön akarok fogyni de hogy egy kicsit látszódjon illetve feszesedjen. Mit ajánlanátok? 14 éves lény vagyok! A válaszokat előre köszönöm!

2016. máj. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Maradj távol a testépítéstől, a shop.builder.hu egyetlen cikkét se vedd komolyan, olvasásra sem méltóak, és jegyezd meg örökre, hogy semmiféle táplálékkiegészítőre nincsen szükséged, költsd a pénzed inkább kajára.


Ha ezek megvannak akkor powerbuilder.hu , ennél jobb sajnos jelenleg nincs.

2016. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit akarsz, mit. Tökmindegy mit csinálsz. :D

A fenti linkre se menj, mert az is jó hülyeség. A lényeg, hogy annyit egyél, amennyi jólesik, kerüld a szénhidrátot, oszt jónapot. :)

2016. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A különbség az én válaszom és a második között, hogy a súlyzós edzés valós eredményeket hoz, a szénhidrát nem ellenség, és én nem magazinokból meg haveroktól szerzem a tudásomat, hanem kutatásokból és könyvekből.


A powerbuilder.hu -nál jelenleg nincs jobb. Ez nem jelenti azt, hogy a powerbuilder a legjobb és az abszolút jó, hanem azt, hogy ennél több még nem jutott el hozzánk magyar nyelven. Ha érdekelnek angol nyelvű dolgok, akkor írj.

2016. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Úszás. Az úszás(mármint a rendszeres, versenyszintű vagy legalábbis edzésszintű) mindent megmozgat, egy idő után baromijó alakod lesz és csokibarna leszel, ha edzésekre rendesen jársz nyáron is ;)

Az egyik barátnőm úszik, és annyira gyönyörű alakja van, hogy ahw(és a fiúk 99%-a szerint jó a segge is XD). És mindig csoki :) szóval én az úszást ajánlom ha tartósan akarsz fogyni. :)))

2016. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, drágaságom, a különbség az, hogy te hülye vagy, én meg tudom, miről beszélek. :)
2016. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!