Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában azt látom, hogy a...

Mostanában azt látom, hogy a fiúk edzéshez cicanadrágot vesznek fel a rövidnadrág alá, van ennek valami funkciója vagy miért jó ez? (baromi idiótán néz ki)

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké így értem, én is ilyesmire gondoltam. De akkor minek fölé a rövidnadrág? Pocsékul néz ki így, mintha rájuk borult volna a szekrény....
2016. máj. 25. 20:11
 12/16 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz másokkal, nekem mindegy, hogy más miben edz, engem nem zavar.
2016. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért vesznek fel felé rövid nadrágot,mert az a sport nadrág nagyon nagy passzos,és kényelmesebben érzik magukat,ha rá vesznek egy nadrágot. :)
2016. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak vicceltünk, nem izzadsz zsírt. Ha van rajta rövidgatya nem üt át annyira aminek nem kéne.
2016. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Cortez70 ***** válasza:
Nem mondod Kristóf. Pedog azt hittem lehet zsírt izzadni. Tök jó, hogy megmagyarázod pont nekem. Szerinted én nem vicceltem? ;)
2016. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pedig de jó is lenne,egy forró nyári napon 1 óra futással másfél liter víz helyett másfél kg zsírt izzadnék ki :D
2016. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!