Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 23 éves lány és a box. Mi a...

23 éves lány és a box. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Szóval, egy jelentős fogyás és életmód váltás után úgy döntöttem, hogy amiben eddig a testem gátolt vagy amit eddig nem mertem, de mindig is szerettem volna, azt kipróbálom.

De van egy kis bibi. Nem tudom, szerintetek van értelme belecsöppenni ebbe úgy hogy nincsen semmi küzdősport előéletem? Illetve, ahol én élek ott az egyik terembe van box viszont ez nem bugyuta dolog, hogy ennyi idősen megyek oda, nem néznek ki úgy hogy konkrétan nincs túl sok fogalmam a dologról. Persze internet meg stb de azért az mégsem az igazi. (helyesen futni sem a netről tanultam meg,hanem gyakorlatban)

És persze még egy dolog, persze ez izgat a legkevésbé, viszont, akinek eddig mondtam az le akar beszélni az egész sportról (mivel ez nem lányoknak való 😒). Szóval ha egy lány boxol az milyen képet fest?

Köszönöm, aki szán rám időt. 💗



2016. máj. 26. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, csináld!
2016. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia

Természetesen bármikor elkezdheted a boxot, meg bármilyen más sportot is az emiatti aggodalmat verd ki a fejedből,garantáltan 100%-os pluszt fogsz érezni.

Szóval bármikor de tényleg.

A nők meg a box? Én speciel nem szeretem a fiús lányokat (motoros,focis grrr) de egy boxolós lányt valószínűleg,irigykedve és kisfiús csodálattal néznék.

2016. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és 2 éve boxolok. Ha szeretnéd menj el és próbáld ki! Maximum nem tetszik. Ha van kérdésed, akkor írj privátban! Ja, és ne hallgass azokra,akik szerint nem lányoknak való sport. Jó kardio edzés, nagyon jól fejleszti a reflexeket, ad egy egészséges önbizalmat, megszokod a "pofonokat" és könnyebben tudsz majd reagálni egy esetleges támadás esetén. Bár reméljük erre nem lesz szükséged. Nagyon összetett sport. Én mindnekinek ajánlom.
2016. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egy hobbista edzésen lehet te lennél a legfiatalabb.

foglalkozni fognak veled ugyanúgy,de komolyabban általában csak akkor ha látja az edző,hogy ott vagy minden edzésen,nem nyavalyogsz,hogy fáradt vagy,hanem egy szó nélkül csinálod azt amiért odamentél és fizettél.

milyen képet fest?

mindenki azért megy oda mert el akar sajátítani egy fontos képességet.

meg akar tanulni bunyózni,vagy jobb bunyós akar lenni.

ez meg akárhonnan nézzük logikus döntés,tehát logikus képet fest.

2016. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, igen lényegretörő voltál 😂🙏

#2 nagyon szépen köszönöm, azt hiszem adtál egy igen nagy löketet. Fantasztikus vagy. És ezek alapján akkor nem is vált ki az emberekből egy olyan fura véleményt, amit eddig kaptam 💗💗

#3 jajj nagyon jó ezt hallani, és köszönöm szépen 😍

2016. máj. 26. 18:37
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a válaszod. Igen eltökélt vagyok, amiket írtatok, csak megerősítettek abba, hogy bele kell kezdeni. 💪
2016. máj. 26. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi köze a korhoz. Tapasztalataim alapján (muay thai, karate, kendo) azt küldik nagyon hamar, aki a többit zavarja/cseszegeti/nem veszi komolyan.

Eddig még egyszer sem volt olyan, hogy néztek/tünk volna valakit, hogy ezmiezittenez. :)

2016. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm.😚

Mostmár tényleg ellátogatok a terembe. 💪

2016. máj. 28. 11:01
 9/10 anonim válasza:
A múlt nyáron én is elkezdtem nő létemre kick boxolni. Persze nem akartam egyedül menni a sok kigyúrt pasi közé 17 évesen, ezért belerángattam a barátnőmet is. Már jó régtől szerettem volna karatézni, de nem volt rá lehetőségem. Próbáltam már más féle harcművészetet is. Már befejeztem a boxot, untatott. De az a 4 hónap alatt amit járam is nagyon sok mindent megtanultam. Nem bántam meg. Elég fiú beállítottságú vagyok, viszont nem vettem észre, hogy hátrány lett volna a férfiak szemében. :) Sok sikert!
2016. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. ^_^
2016. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!