Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért esik be oldalt a fenekem...

Hajnii91 kérdése:

Miért esik be oldalt a fenekem, miközben ha oldalról nézem kerekebb már nem is lehet?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok.Edzésbe kezdtem 2.5 hónapja. 53kg voltam a kezdetekkor,mostanra 61kg vagyok. Jó a genetikám, hamar fejlődök. 20kg al kezdtem a guggolásokat, mostanra 40kg al. Minden harmadnap edzek. 5szűk terpeszes guggolás+5 nagy terpeszes guggolás+5 szumos guggolás+5kitörés,majd 5felhúzás, ezt mind 1körbe utána 3perc szünet.3köröm van. Nagyon formás, "pupos" fenekem lett, viszont oldalt kissé beesik és valahogy oda nem tudok izmot építeni. Lábsúllyal is próbáltam oldalemeléseket. Segítsetek légyszi..

2016. máj. 27. 18:11
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Majd alakul az, még csak két és fél hónapja edzel. Nagy gond nem lehet, ha már most is kerek.
2016. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A baj az hogy eddig nem volt beesve, kerek volt csak picike. Így jó a méret, csak attól tartok hogy nem elég jó ez az edzésterv ahhoz hogy minden izmom fejlődjön? Valószínű oldalt nem edzek rá rendesen? Vagy idővel ott is feljön?
2016. máj. 27. 18:48
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
Amiket írtál azok megdolgozzák mindenhol. Nem érnél el jobb eredményt további gyakorlatoktól.
2016. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Táplálék kiegészítőkbe jártas vagy? Szedek edzés előtt fél órával carboxot(50g) vele együtt a brutal anadrolt(2db), és közvetlen edzés előtt a creatint(2db), edzés után meg elite amino kapszulát(2db). Fehérjét egyszerűen utálok inni, volt sütis ízűm meg vaníliás is de kényszerből , hányingerrel ittam, eröltetve, inkább abbahagytam, így semmi fehérjét nem iszom, csak étellel de biztos nem elegendőt. Ez gond? A többi táplálékkiegészìtőt jól szedem?
2016. máj. 27. 19:56
 5/14 Cortez70 ***** válasza:

30 éve edzem, így valamennyire értek hozzá. Gyors ch (pl carbo x) pont nem kell edzés előtt, de amúgy is kiiktathatod. Semmi értelme cukrot inni bármikor is. Anadroll sem kell, mivel semmit nem dob rajtad. Eleve huszad annyi tesztót termelsz mint egy férfi, szinte nullát tud rajta emelni.

A két aminosavkapszula is vicc. Kb 2g fehérje ha van. A full spektrumú aminosavak csak letablettázott vagy kapszulába töltött sima fehérjeporok. De ha bcaa is lenne, akkor is kevés.

Fehérje mehetne, van 600 tápkieg gyártó, lehetne olyat találni ami neked megfelel. De be is vihetnéd szilárd kajálással is, neked pl kell 120g fehérje naponta, de 100 is elég, mivel nem a tömegelt súlyra számolunk 2g x ttkg-mal. Ez kb 300g hús, pár tojás, kis túró és meg is vagy. Nem nehéz ennyit megenni. :)

2016. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ohhh.. akkor mindent potyába szedtem? De 2 hó alatt 7kg ot híztam. És a combom kemény izmos lett, tehát nem zsír. Amúgy is nehezen hízok. Ez az első az életemben hogy sikerült hízni sose voltam 53-54nél több.akkor a creatine?? A fehérje akkor az kéne..más semmi?
2016. máj. 27. 20:37
 7/14 Cortez70 ***** válasza:
55%

ami kellene az egy jó multivitamin, kreatin néha mehet és fehérje edzés után. De a fehérjepor sem fontos ha megvan kajából a napi beviteled.

Egy férfi tud havi netto 1kg izmot összehozni, ha jó az étrend is. Egy nő kb felét ennek jó esetben, szóval nem 7 kg izom ment rád, hanem zsír is és az izmok ch raktárai is töltődtek glikogénnel. Ezek meg vizet is tartanak vissza. Szóval nem nettó izmosodás volt ez, főleg ennyi cukorral, amit nyomtál.:) De ha jó a forma szerinted, akkor nagy gond nincs.

2016. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
😊 köszi a válaszokat. Nagyon hasznos volt. Akkor még csak annyi hogy az edzésem így ahogy leírtam így jó? Ne változtassak semmit?
2016. máj. 27. 20:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg a carboxot azért szedtem mert olvastam több helyen hogy kell a kreatinnak, jobb hatása miatt.. blabla. Kreatin beszedése előtt fél órával..
2016. máj. 27. 20:50
 10/14 Cortez70 ***** válasza:
Kreatin mehet negyed órával szénhidrátos kaja előtt. De ez a ch nem kell hogy cukor legyen. Ugyanúgy hasznosul lassabb ch- val is. Az edzés maradhat így.
2016. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!