Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok elhízva, csak...

Ha nem vagyok elhízva, csak kevés felesleg van rajtam, hogy tudnék elérni lapos hasat?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 160 cm, és 55 kg. Ha valaki rám néz, azt mondja, hogy van mellem, van fenekem, de teljesen normális, jól néz ki, és ezt én is így látom a tükörben is, viszont ülőmunkát végzek már 3 éve, és a hasamon ez miatt kialakult egy zsírpárna, amit szeretnék eltüntetni, de sajnos nemigazán van ötletem, hogy hogyan. Az interneten van fenn rengeteg edzős videó, vannak konditermek, stb., de nem igazán tudom, hogy nekem mi lenne a jó. Az is nagy problémám, hogy az evéssel sem tudom mit kellene kezdeni, hiszen nem eszem sokat, viszont ha igen, akkor olyat, amit nem kellene (ez sajnos így van elismerem). Az utóbbi időben munka mellett egyetemre is jártam, most fejeztem be, és semmi erőm nem volt ahhoz, hogy edzek bárhogy is, és kedvem sem, viszont szeretnék nekiállni, ehhez kérnék segítséget.
2016. máj. 30. 08:07
 1/1 Cortez70 ***** válasza:

Lásd az előző kérdéshez írt válaszom;

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2016. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!