Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon végezhető mozgásforma,...

Otthon végezhető mozgásforma, ha nem terhelhetem a kezem?

Figyelt kérdés

Néha eljárok kocogni és úszni, de emellett jó lenne bármilyen, otthon végezhető mozgás, amivel tudnék segíteni a fogyókúrában és az erősödésben. A fő probléma viszont az, hogy volt egy csuklóműtétem, ami miatt nem terhelhetem a kezem, nem tudok pl fekvőtámaszt csinálni, otthoni TRX sem jöhet szóba, hézi súlyzót sem használhatok, stb.

Panelben lakunk és amúgy sem szimpatikus, szóval az ilyen ugrabugrálós fitnesz videókat is kihagynám, ha már a lábam is kell hozzá, akkor kimegyek futni, de kellene valami más is.

Mit javasoltok? Hasprés, planking van, amit szoktam néha csinálni, de jó lenne valami összeszedettebb dolog.



2016. ápr. 10. 15:01
 1/2 anonim válasza:

Szia! Segítek szívesen, ha tudok! De elősször jó lenne tudni, a nemedet, életkorodat (ezek fontosak az edzés tervhez és akár az étrendhez). Fontos tudni a magasságod és a súlyod, valamint a célod.

Sportolsz valamit rendszeresen vagy csak amiket leírtál annyit mozogsz?

Mikor volt a műtét és mi okozta?

Várom a válaszod, remélem tudok segíteni!

Üdv: Hajni

2016. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,

Köszönöm.

Férfi, 29, 172cm, 99 kg (volt már 125 is!) kitűzött cél nincs, szeretnék fogyni és egy kicsit erősödni.

Kocogni heti 2-3 alkalommal 3-5 km-t szoktam, ha van rá időm a család mellett és nem rossz az időjárás.

A műtét 8 éve volt, magasról esés okozta, teljesen roncsolódott a csuklóm, két műtét, közel egy éves gyógytorna és nem terhelhetem egyáltalán a jövőben sem.

2016. ápr. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!