Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bachata tanfolyamra lehet...

Bachata tanfolyamra lehet egyedül is menni vagy csak párban?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van személyes tapasztalata a Bachatával kapcsolatban az szívesen meghallgatom. 19F (Válaszokat előre is köszi )

2016. máj. 30. 19:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ez tanfolyamtól függ. Kérdezd meg azt, ahol tanulni szeretnél. Ismerek olyat, ahol cserélődnek a párok, de olyat is, ahol nem.

Én a bachata-t szeretem. Egyszerűbb, mint a salsa, viszont szerintem kevésbé univerzális: míg salsát szinte bárkivel táncolok, a bachatanál jobban megválogatom, mert közel kell kerülnöm a partneremhez.

2016. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. jún. 3. 22:42
 3/4 anonim válasza:
Tippre ugyanaz a helyzet, mint általában. Nőtöbblet van, szóval menj el egy kezdő csoportba, oszt hajrá!
2016. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Empir válasza:

Tanár és csoportfüggő. Van, ahol cserélődnek a párok, van, ahol nem. Én nem jártam kezdő bachata tanfolyamra, hanem megbeszéltem egy salsás ismerősömmel (akivel kölcsönös a szimpátia), hogy elmegyünk együtt a legjobb általunk ismert tanárhoz és veszünk tőle magánórát.


Kb. 2 magánóra alatt leoktatott annyit, amiből a bulikban már alap szinten simán megél az ember...

Ezt követően becsatlakoztunk egy haladó csoportba. Hozzáteszem salsát már mindketten táncolunk egy ideje, plusz más táncokat is, szóval elég gyorsan tudunk haladni... :)

2017. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!