Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a sportolastol...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek ha a sportolastol faj a fejem es hanyingerem van?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a vérnyomásodat, és egy teljes labor sem árt időnként.

Okozhatja vérnyomás, vércukor, de akár csak a meleg is.

Sok folyadék, bemelegítés alap. Edzés előtt 1-2 órával egyél valamit!

2016. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos nem mondtam, lehet attol is hogy panik beteg voltam ?( ritkan jelentkezik mar) a tunet hogy nehezen kaptam levegot legszomjam volt.

eddig napi 40 percet kocogtam es aztan felulesek + guggolas de lassan 2 hete megfajdul a fejem es hanyingerem lesz..abbakell hagynom mindig ..:(

2016. jún. 4. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs...

Ezt a kezelőorvosodtól kellene megkérdezni. Elvileg -fizikálisan nem lehet összefüggés.

Gyakorlatilag a pánikbetegség olyan mentális probléma, hogy a betegek gyakorlatilag bármire képesek testi tünetet produkálni, akaratlanul elkerülendő egyes dolgokat, amit kényszernek éreznek. Szóval nem zárnám ki...

De sorry, tudom, ezért meg leszek kövezve, de ezt a részét szimpla hisztinek tartom. (van pánikbeteg ismerősöm)

2016. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze,anyam is annak tartotta addig amig korhazba nem vittek 3 napra:)megszoktam
2016. jún. 4. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az alapbetegségre gondolok. Hanem arra a részére, amikor egy helyzettől egyszer rosszul vagy, és utána ettől való félelmedben rohamot kapsz, ha újból oda kell menned. Ez ördögi kör, de nem véletlen, hogy pszichoterápiával kezelik.

Sorry, én így látom, ne is menjünk bele, a téma nem ez, meggyőzni meg úgyse tudsz.

De ennek fényében különösen fenntartom, doki!

Vérnyomás, labor, kezelőorvos!


Aztán majd ő megmondja, mi a helyzet.

2016. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem volt reszed a betegsegben , nem is kelett volna irj:) velemenyedre nem voltam kivancsi:)de a valaszt koszonom.
2016. jún. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!