Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zenét szoktatok hallgat...

Secret184 kérdése:

Milyen zenét szoktatok hallgatni futás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti milyen zenéket hallgattok futás közben? Szoktam keresgélni youtube-on, de túl jókat nem találtam eddig. Nem 7-8 perces apróságokra gondolok, mert 8 km a minimum amit futok egy alkalommal, és jelenleg lazább tempóban nyomom még, 5 perces km körül, szóval legalább 40 perces zenékben gondolkodom.

Nekem eddig a Scooter albumok jöttek be nagyon, adják a ritmust plusz alapból imádom őket (főleg electro zene párti vagyok).



2016. jún. 6. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én rockzenét, de mivel Te elektrot hallgatsz, ezzel nem vagy előrébb :)


Szóval szerintem kb mindegy, ismerek olyan futót, aki szerintem futáshoz teljesen alkalmatlan lassú zenéket hallgat, mégis letol egy maratont jó tempóban, szóval ízlés kérdése.


Egyébként spotify-on is vannak futós trackek, nézz körül rajta, youtube-on is rengeteg a futós válogatás.

2016. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!