Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni videót?

Tudnátok linkelni videót?

Figyelt kérdés
Valahogy a mozgás nekem kimaradt az életemből eddig. Az iskolában is felmentett voltam, gyógytornára jártam enyhe hátgerincferdülés miatt (scoliosis). Nemrég volt egy műtétem, amit 3 hetes folyamatos fekvés követett. Utána az első munkanap becsípődött a hátam, kaptam rá Myderizont és Aflamint. Már nem szedem őket de érzem, hogy nagyon merev a gerincem. Nehezen hajolok. Irodai munkám van, nem is értem mitől csípődhetett be. Szóval szeretnék valamit tenni, hogy mozgékonyabb legyek, mert jelenleg 60 évesnek érzem magam és ez nagyon ijesztő 27 évesen. Próbáltam youtubes videókra tornázni, de már 5 perc után azt érzem, hogy nem bírom tovább. És elkeseredek, hogy még 25 perc van hátra, esélyem sincs végigcsinálni. Tudnátok olyan videókat mutatni, amit esetleg én is megtudnék csinálni? Vagy valami tanácsot adni, hogy hogyan kezdjek neki? 165 centi vagyok és 65 kiló. Tehát mozgékonyabb szeretnék lenni és annyira megerősödni, hogy ne görnyedjek a nap nagy részében. Tiszta gáznak érzem magam. Szeretnénk kisbabát a férjemmel de nem is tudom, hogy tudnám kihordani a picit ilyen kondícióban. Köszönöm szépen a segítségeteket előre is!
2016. jún. 10. 09:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!