Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalat ördögnyelv?

Valaki tapasztalat ördögnyelv?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 12:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Miért kell kioktatni???? Istenem ez ekkora probléma nektek???Én nem ülök egész nap a gép előtt,nem tudom miről szól ez az oldal feltettem egy kérdést gondoltam hogy valakinek ez nem fog tetszeni mert nem úgy tettem fel a kérdést ahogyan ő akarta.Itt mindenki azt figyeli hogy mibe köthet bele komolyan??? Szerintem nem csak én követek el apró hibákat.De rájöttem hogy inkább hanyagolom mert nekem nem ér annyit hogy ilyen dolgokkal foglalkozzak.
2016. jún. 13. 13:22
 12/26 Cortez70 ***** válasza:
Csak segítettünk, hogy hol kérdezd meg. Erre besértődsz, mint egy 10 éves. ;)
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez nem besértődés oktatás.
2016. jún. 13. 13:43
 14/26 anonim ***** válasza:

Egyébként rátapintottál a lényegre kérdező, itt mindenki amibe tud, abba beleköt :).


Az olyan tabletták pedig, amik mozgás nélküli fogyást hirdetnek, ártalmasak a szervezetedre ! Bár lehet, hogy az elején fogyaszt, de nem onnan ahonnan kéne, és nem is annyit. Elgyengülsz tőlük, a felesleg pedig ugyanúgy rajtad marad, mert az agyad SOS-t küld, hogy nem érkezik elegendő tápanyag, legalábbis így manipulálod a bogyókkal, ezért mindent elraktároz amit beviszel.

2016. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Cortez70 ***** válasza:
Aha. Te amúgy érted, hogy mit szeretnél írni? :)
2016. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most nem érted, de ez had ne az én problémám legyen :) De nem leszek bunkó, megpróbálom leírni érthetőbben.


Az ördögnyelv kivonatából készült tabletták egy olyan rostot képeznek amik lassítják a tápanyagok felszívódását, illetve hatékonyan eltelíti a gyomrot. Ezért aki beveszi, sokáig jóllakottnak érzi magát, ezért nem eszik, csökken a kalóriabevitel ezért rövidesen elkezd fogyni. Egy idő után viszont hiába nem éhes, tápanyaghiánya lesz, ezért ami kevés kaját megeszik, abból a szervezete amit csak tud megtart, még a mérgező dolgokat is, mivel nem tudja mikor kap újra tápanyagot. Az anyagcsere belassul, és amit megeszik, annak a nagy része benn is marad a szervezetben, ezért hosszú távon már nem fogyasztani, hanem hízni fog.

2016. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Cortez70 ***** válasza:
A kérdezőnek írtam a nem érted szöveget, nem neked.
2016. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ja rendben, bocs.
2016. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Szergej55 ***** válasza:
Ha nem éri meg neked normálisan kajálni és mozogni, hogy lefogyj, akkor ne aggódj, nem is fogsz.
2016. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Cortez70 ***** válasza:
Én bocs, félreérthető volt. Mire elküldtem, addigra ott volt a válaszod. ;)
2016. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!