Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalat ördögnyelv?

Valaki tapasztalat ördögnyelv?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 12:00
1 2 3
 21/26 Varga Gyula Miklósné válasza:
0%
Kedves Vera ! Megdöbbenve olvastam a válaszodat az Ördög nyelv kapszulával kapcsolatban. kifejtetted , hogy ez a sporttal és sportolókkal kapcsolatos oldal.Úgy tudtam eddig , hogy a sportolók levezetik a feszültségüket , az idegességüket, nyugtalanságaikat a sportolás közben. A kérdésre adott válaszod szerint, ez NEKED nem nagyon sikerült. Nagy ügy ! Véletlenül nem jó helyre írta a kérdését, akkor mi van ? Miért kell vkit így kioktatni? Türelem !!!!! Fogadjuk el a másikat , szeretet. Ismered e ezeket a kijelentéseket ? Tolarencia !!!!!!!!!! Elfogadni a másikat olyannak, amilyen és ne akarjam mindig nevelni és változtatni. Sportolj kicsit többet , engedd le a gőzt és kezdd el szeretni önmagadat. Ha ezen túl vagy, akkor tudod elfogadni a másikat a hülye és rossz helyen feltett kérdéseivel együtt. Szeretettel, Irén , aki azon van, hogy tanulja meg önmagát is szeretni és elfogadni.
2016. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves Irén!

Teljesen rendben vagyok önmagammal, köszönöm. Csak tudod elég sok az olyan kérdés, amikor valaki semmit nem akar tenni, csak bekapni ezt-azt, esetleg táncikálni, és ettől akarnak bomba formát.

A fogyis témakörben türelmesen elmagyarázgatom, ez miért nem működik, és többnyire én vagyok a hülye!

Ez egy biztos bázis volt eddig. Mivel ezek az emberek nem sportolnak, itt megkíméltek a hülyeségeiktől.

Nem az volt a bajom, hogy nem jó a témakör. Hanem hogy emiatt szembesültem olyan kérdéssel, amitől a hideg is kiráz!

Ez kb olyan szinten üti ki nálam a biztit, mintha valaki azt kérdezné, hogy meg akarja enni a szomszédját, hogy fűszerezze, hogy jó legyen?!

2016. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Cortez70 ***** válasza:
100%
Irénke is idióta.
2016. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Cortez, te is sportolj többet! :D
2016. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Cortez70 ***** válasza:
:)
2016. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Én nem ismerem, nem használtam az Ördögnyelvet, de hiteles emberektől hallottam róla: pl. Csisztu Zsuzsának pl. orvos férje ajánlotta... A Több mint Testőr c. műsorban több interjú volt felhasználókkal

https://www.youtube.com/watch?v=GSo2B8sZkBc

2016. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!