Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális az, ha a személyi...

Normális az, ha a személyi edző nem állít össze étrendet, valamint?

Figyelt kérdés

...valamint heti 2 alkalmat ajánlott.


Az első kérdése az volt, hogy miért szeretnék edzeni... Elég rám nézni (160 centimhez 80 kg felett vagyok...)


Ez így rendben van, vagy csak engem nem győzött meg?



2016. jún. 15. 09:46
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem ért hozzá, keress másikat.
2016. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de, kérdezz rá. Ahova én járok ott is van ilyen edző, míg az ügyfelei csinálják a gyakorlatokat, rendszerint helytelenül, ő addig a telefonját nyomkodja, meg a gyakorlatok között 5 perceket beszélget vele kb, ilyenek.. Csodálkozom, hogy képesek fizetni neki ezért.
2016. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Hát... Egyszer régen elmentem személyi edzőhöz. Az első megbeszélésen elém tolt valami szigorú étrendet meg egy protein shake-et. Teljesen kezdőként ez nagyon ijesztő volt, úgyhogy többet nem mentem.


Más tapasztalatból is kiindulva, ha én foglalkoznék kezdőkkel, az első pár alkalmon én is inkább csak edzenék vele, szokja, tanuljon bele, az étrend ráér a 2-3. héten, ha már eldöntötte, hogy tetszik neki, akarja stb.

2016. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon sok a kókler edző, a normálisabbak nem olcsók de megéri fizetni pár alkalommal
2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát nézd. Szerintem normális, alap, hogy megkérdezi miért mentél hozzá, mit akarsz elérni, stb. És első körben jó ha szokod a mozgást, különben túlságosan megerölteted magad, még le is sérülhetsz. Fokozatosan kell belemenni az edzésbe. Mikor én egyesületben kezdtem el versenyszerűen sportolni, az első időkben nekem is heti 2 edzés volt, ami később felment 3-ra, majd egészen 5-ig és ha nem álltam volna le vele, akkor több is lett volna.

Próbáld ki, ha nem tetszik egy hónap mulva sem, akkor keress másikat. Bár te tudod, biztosan elég drága. Ha totál unszimpatikus, akkor inkább tényleg keress valaki mást.

2016. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!