Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasprés hatásos gyakorlat?...

A hasprés hatásos gyakorlat? Le tudnátok írni, nektek mennyire vált be?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 21:48
 1/5 *Glissade* ***** válasza:

Ez-az a gyakorlat amiből akár naponta több százat is megtudnék csinálni izomláz nélkül (de nem teszem).

Ebből kiindulva nem hatásos.


A nehezített háton fekve, lábak fent az ég felé, térd nyújtva, a test 90 fokos szögez zár be, derék lesimít, könyökök oldalra néznek változata hatáson lehet KOMBINÁLVA más hasizom gyakorlatokkal!

2016. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát, attól függ, mihez. Nekem fogyáshoz nem vált be, mert igaz, hogy a zsírréteg alatt nőtt az izom, de a zsír nem tűnt el róla, ugyanis területspecifikusan nem lehet fogyni (pl. csak a hasról). Viszont, miután lefogytam, és elkezdtem a hasprést, éreztem, hogy izmosodik és látszik is már. Tehát ha egy kis tónust akarsz adni az izmaidnak, vagy kocka hasat, akkor király, de ha fogyni szeretnél, akkor nem sok értelmét látom.
2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Plank, na az a kiraly!
2016. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plank se egy nagy valami... A hasprés meg egy nulla. Függeszkedésben végzett lábemeléssel például nagyon nagy erőt lehet építeni. Leghatásosabb Fegyencedzés szerint :)
2016. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hasprésből nem kell napi több százat csinálni. Alapvetően az egyenes hasizmot erősíti, ami a alsó bordán ered és a szeméremcsont feletti bőnyén tapad. Törzs stabilizáló szerepe van ill. a gerinc hajlításáért is felelős. Naponta érdemes erősíteni, de csak úgy, hogy a alsó háti szakaszt is erősíted párhuzamosan, hogy megmaradjon az egyensúly. Erősítésével nem tűnik el a hasról a zsír. A zsírraktárak elsősorban az aerob jellegű munka miatt, az energia felhasználás csökkennek. Egyszerű a képlet. Kevesebb energiát (élelmiszer) kell bevinni, mint amennyit felhasználsz (mozogsz).
2016. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!