Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen táncot...

Szerintetek milyen táncot kezdhetnék el? Többi lent.

Figyelt kérdés

4 éves koromtól 9 éves koromig művészi tornáztam, utána 9 éves koromtól mostanáig (14) modern jazz táncoltam. Szerintem nem vagyok annyira rossz, de azért egy hatalmas tehetség sem. Felmerült a hiphop, de nem tudom, hogy az pontosan milyen. Milyen típusú táncok vannak még, amihez nem kell über hajlékonynak leni? (spárga jobra, balra, angol, bogni előre hátra, állóspárga csak falnál mennek)

Rocky, társastánc kizárt! :DDD



2016. jún. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem tudod, milyen a hip-hop, akkor nézz utána. keress videókat, vagy menj el egy tánciskolába és nézd meg, mit csinálnak a hip-hoposok


rocky és társastánc miért kizárt?

ott van még a salsa, tangó, swing, boogie, lindy hop, de ezek is társas-, vagyis páros táncok, akárcsak a magyar, ír és egyéb néptáncok jelentős része


szólóban táncolhatók például a flamenco, hastánc, ír és amerikai sztepp.


a rúdtánc, légtorna, zumba inkább sport jellegű, mint tánc, de van azért kapcsolatuk a tánccal is.


nézelődj a különféle tánciskolák környékén, hogy hol milyen műfajokat tanítanak, melyik milyen, hogy néz ki, mennyire jön be neked. kezdő szinten egyikhez sem kell olyan nagyon hajlékonynak lenni és ha csak hobbiból csinálod, akkor nem is fogják nagyon erőltetni a hajlékonyságot.

14 évesen még elég fiatal vagy, hogy alakuljon a hajlékonyságod is, bár ha nem edzel rá nyújtásokkal, balettal, tornával, akkor inkább csak romlani fog, ahogy öregszel.

2016. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az elottem szolo eleg kimerito valaszd adott, es csakis egyet tudok erteni vele. a tarsastancnak annyi szepsege van, en is jartam pl a keleti andihoz sokaig, es ott leginkabb lanyok voltak es egyaltalan nem kellett a hajlekonysag. nagyon szorakozato is tud lenni:) a hip hop is jo lehet, de ez mind attol fugg hogy milyen a stilusod
2016. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tarsastanc
2016. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hip-hophoz kemény,erős,határozott mozdulatok kellenek.(tapasztalat)
2016. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!