Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Martingale sportfogadásban?

Martingale sportfogadásban?

Figyelt kérdés

Kezdő tippmixes vagyok. Arra gondoltam, választanék olyan sportokat, ahol nincs döntetlen, így a nyerési esély 50-50%.

Olyan meccsekre fogadnék, ahol megvan a 2 körüli szorzó, hogy legyen értelme a duplázós taktikának.

Ha veszítek, legközelebb duplázom a tétet.

Mindenhol azt olvasom, hogy a martingale egy nagy szivatás.

Na de ha az embernek 50% esélye van a nyerésre, nehogy már 15x veszítsen zsinórban. Főleg ha nem eszetlenül fogad, hanem képben van és igyekszik jól bemérni mire teszi a tippjeit.

Van itt valaki, aki próbálkozott ilyesmivel? Gyakorlatban mi a tapasztalat?


2016. jún. 21. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd ha felfogod, hogy nincs 50% esélsed sosem... Ahol emberek játszanak ott mindig van nagy hibafaktor...

Ismerni kellene az összes versenyző életének minden egyes szívdobbanását, hogy ki tudd számolni kinek mennyi esélye van %-ban



Ilyen vagy nyer vagy nem... Ilyen nincs, ezzel a taktikával add inkább nekem a pénzed...

2016. jún. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg működhet.

A baj csak, hogs nagyon sok pénzre lenne szükséged hozzá. Pl ha 11-szer nem jön be zsinórban akkor már 204800 forint a tét ha 200 forintos téttel indultál.

Másrész a tippmix normál fogadás esetén maximum 1.000.000. forintot fizet ki.

Szóval ha nagyon sok pénzed van és egy idő után több szelvényre is raksz, hogy kifizesse a zrt akkor megérheti. De tényleg ehhez több milliós tőke kellene.

2016. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a Hoki VB alatt volt egy taktikám, ami bejött és az nhl rájátazás vegen. Egy netes sportfogado irodánál. 10.000ft kezdőtőkéből csináltam 35.000ft-ot. Lenyege hogy élőben fogadtam es első gòlig. Miután elkezdodött egy meccs megvártam míg a gólra 2es szorzót nem kapok utanna megtettem 0-10 percig 0.5 gol felett. Olyan 3perc utan megvolt a kettes szorzo, ha az első 3percben gol született azt a meccset nem fogastam meg. Amukor nem volt gól az első 10 percben akkor fogadtam a köv. 10 percre vagyis akkor már a felidőre ugye 20 perc egy félidő. Miután a szorzo elerte 1.6os szorzot az 0.5 gol felett tettem arra.Martingale teknikát alkalmazva. Fociba is láttam hasonlot megis a hokit valasztanam sokkal több a gol SŐTT gyakorltilag nincs olyan meccs ahol ne születne gól bár akad azert 1000 meccsből kb 5. Kicsit ertesz hozza simán ki tudod kerulni a 0:0 hoki meccseket egy jo penzugyi kalkulátorral:) gyakorlatilag nem tudsz veszteni. Exelben csinaltam többet is különböző szorzókra amibol látom, hogy mennyi pénzt erdemes feltennem egy meccsre, az adott tétekzez milyen tőkére van szükseg stb. Eddig ez nekem bejott csak az a baj, hogy vege van a hoki szezonnak ugyh most várhatok szeptemberig, de aztán remélhetőleg milliomos leszek:D
2016. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!