Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyok veszítek izmot is?

Martinbh kérdése:

Ha fogyok veszítek izmot is?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok minimum 20 kg felesleg és azt hallottam ha fogyok pl futok akkor közben izmot is veszítek.Ez igaz?Csak mert a combomon van nagyon sok izom ezért az osztályban is első vagyok sprintelésből.Korom 13

2016. jún. 24. 15:23
 1/9 anonim válasza:
Ha túl gyorsan fogysz, vagy koplalsz, akkor. Egyébként nem.
2016. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh kössz a válasszt. :) Mi számít túl gyorsnak.Kb hetente mennyi az ajánlott?
2016. jún. 24. 15:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semmiképpen nem veszítek ha van elég minőségi tápanyagbevitel?
2016. jún. 24. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha koplalással akarsz súlyt veszíteni, akkor először az izmokból épül le, és csak utána a zsírból. Ezért szokták mondani, hogy ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot.
2016. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a gyors válaszokat :)
2016. jún. 24. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkléppen veszítesz izmot, de megfelelő étrenddel csak egészen minimális mennyiséget. Ne legyen túl nagy deficit, legyen elég fehérje s egyéb tápanyag, az izmokat megfelelően terhelő edzés, akkor OK lesz.


(Amúgy koplaláskor is megy le zsírból kezdettől, nem idióta a test, hogy hamar tönkretegye magát, miközben ott a sok tartalék. Oké, hogy bont izmot is rendesen, de zsírt még sokkal inkább, nagy felesleg s nem nagyon sok izom esetén.)

2016. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kicsit sajnálom :( Nem baj lesz időm felszedni még a mostaninál is többet :)
2016. jún. 24. 17:08
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Kezdők jó diétával és erősítő edzéssel a kardió mellett még izmosodhatnak is, zsírvesztéssel egyszerre. .
2016. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez hogy működik pontosan?És meddig tart?
2016. jún. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!