Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eszek mint a disznó hetente...

Eszek mint a disznó hetente 3xgyurok 1-1,5 órát/alkalom Mégsem izmosodok. Csak egyre nagyobb a hasam. Hol a hiba?

Figyelt kérdés
És még bringázom is 15/20km-et.

#hízás #bringázok.
2016. júl. 3. 02:54
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szarul edzel és szarul eszel.
2016. júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem keveset edzel. 1-1,5 óra is kevés, de a heti 3x is .

az meg,hogy eszel mint a disznó, egyértelmű,hogy nem jó.

szóval kb semmit nem csinálsz jól. talán az edzés miatt köszönhető,hogy nem hízol jobban a rossz kaja miatt.. de ennyi, izmosodni nem fogsz amíg mindent összezabálsz és ilyen keveset edzel. még ha az 1-1,5 óra marad alkalmanként,akkor is kéne növelni, heti 4-5 alkalomra szerintem.nyilván kell idő pihenni az izmoknak, de ha nem minden alkalommal ugyanoda edzel akkor nem lesz gond.

a biciklizés meg jó dolog, de attól ne várj különösebb izmosodást.

2016. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
84%
Nem kevés a heti 3 edzés. Az 1 óra sem kevés ha az komoly nehéz súlyos alapgyakorlatos edzés. Nem attól leszel izmos ha heti hatszor 2 órát edzel. A minőség nem mindegy.
2016. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb probléma szerintem az, hogy eszel, mint a disznó.

Egyél minőségi ételeket, kiszámolva. Addig mindenképp számolj, amíg nem látod szemre, miből mennyi az annyi...


Az edzés meg: én sem edzek többet, bár nőként nálam mellre csak heti egy gyakorlat megy.

Ha az edzéssel van baj, akkor nem az időtartam a baj.

Írdble egy napi étrendedet, és az edzéstervedet! Anélkül nem nagyon tudunk konkrétumot mondani.

2016. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Lehet lepontozni kocsogok, de heti 3 edzéssel akkor is lehet fejlődni. Ott van az ifc 5x5, ami az egyik legjobb 3 napos edzés.
2016. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valószinüleg az edzés nem igazán edzés

meg persze mennyi idő után vontad le a következtetést?

1hónap alatt max 1kg izmot tudsz felszedni, ha emellé jön 1kg háj is akkor az még elmegy és majd leszálkásitasz

hasam nekem is nagy napközben mert folyamatosan eszek, az számit hogy reggel mennyire lapos a hasad, akkor tudod szépen megnézni mennyi háj van rajtad és mennyi izom a hasadon

2016. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!