Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet egyszerre fogyni es izmosodni?

Figyelt kérdés
176 cm es 60 kg,5 kgot szeretnek fogyni de leginkabb izmosodni milyen gyakorlatokat ajanlotok? 16L

2016. júl. 4. 20:51
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
78%
Kezdők tudnak egyszerre zsírt leadni és izmosodni is. Szálkásító étrend kell, heti 3 teljes testes súlyzós edzés (kezdőknek)+ heti 3-4 aerob edzés mellé. Mindent megtalálsz az alapokról a sárga kapszula című könyvben. Olvass. Google:sárga kapszula pdf.
2016. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy a kijelölt súly már egészségtelenül alacsony lenne????
2016. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
79%
Azt nem is néztem, de valóban.
2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. Lehet eleg lenne csak minusz 3, de ez igy most nagyon nem jo
2016. júl. 4. 21:22
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mindegy. Írtam mit kell tenni. Bár látom pár kiskocsognek ez nem tetszett. Persze vitázni nem tudnak csak pontozni.
2016. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzés :D

Viszont a kérdezőnek meg már -3 is ártana. A normál súly legalján van. Netán nem anorexiás? Vagy testképzavaros?

2016. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat igen :/ de koszi a valaszt en kuldtem a zold kezet :) nem, dehogyis mas is mondta nekem h kicsit fogynom kene, nem magamtol jott az egesz
2016. júl. 4. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hülye volt az illető, már bocsánat... Mert a te testsúlyoddal nem egészséges fogyni.
2016. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!