Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen deszkát lenne érdemes...

Milyen deszkát lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy snakeboardom (dechatlonos) és nagyon meg vagyok vele elégedve, viszont nem lehet valami gyorsan menni vele. A Penny boardot nem szeretem, mert nem igen irányítható nekem. Longboard jó lenne erre a célra? Ha igen, milyet vásároljak max. 20-30 ezerig illetve honnan éri meg vásárolni? Csak időt szeretnék megspórolni és sétálástól mentesíteni magam.

2016. júl. 5. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit én, vegyél egy sima gördeszkát meg egy penny board-ot, majd a sima gördeszka kerekeit szereld le, a penny board kerekeit pedig szereld fel rá.
2016. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nos, èn a penny boardot ajánlom! Kicsi, könnyű. Nekem is van pennym, de nem ez a rendes. A Tchiboból van rendelve. Nèzd meg teis. És jobban kanyarodik mint egy rendes Penny. Abban kül. hogy az egész deszka világít ( ha bekapcsolod) :) Remelem tudtam segíteni
2016. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma (újra) kipróbáltam a barátom penny-jét és nagyon nem ment. :D Öcsémnek egy rendes deszkája van és az már valamennyivel jobb nekem de nem az igazi. Szerintem egy longboardot veszek majd. :)
2016. júl. 6. 17:57
 4/4 anonim válasza:
#2 Ahogy neked jól esik! Ízlések és pofonok
2016. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!