Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszka, segítség?!

Gördeszka, segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, és már egy ideje nagyon szeretnék megtanulni gördeszkázni. Milyen fajtá ajánlanátok nekem? Egy egy pannyboardra gondoltam. Ti miket használtok/melyek a legnépszerübbek?



2016. júl. 5. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreírtam. Balaboardra gondoltam.

16/F

2016. júl. 5. 21:12
 2/6 anonim válasza:

Balaboard :''DDDDDDDD

A longboardra gondolsz te, csak Balázs összekeverte a neveket a címnek.

2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, amint leirtam a kommentet rajottem en is, ne haragudj(atok) :D

Igen, en is egy hasonlo longboardra gondoltam, mint amit ott lattam.

2016. júl. 5. 23:15
 4/6 anonim válasza:

panny után balaboard :D komolyan megszépítetted a napom!! :D :D :D besírtam

Szóval a Penny egy márka, ezen belül amire te gondolsz az a cruiser deszka. Ő haladásra szolgál, jól bevethető városban közlekedésre. Kis helyen elfér, aránylag könnyű.

A longboard nekem túl nagy (lány vagyok), szerintem nehezen vethető be városban, inkább ilyen extrém sport kedvelőknek jó, hosszú távok megtételére, videókat is tudsz róla nézni, ahogy a szerpentines hegyeken csak úgy suhannak le. Iszonyatosan gyors járgány.

Nekem a cruiser is kicsit nehéz volt elsőre. Annyira könnyen siklik a talajon, hogy elfér az óvatosság. Szerintem kezdetben nehezebb megtalálni a technikát vele, mint egy sima old school deszkán, nagyon billegős.

Érdemes bemenni decathlonba, vagy más sportszaküzletbe, és kipróbálni őket. Csak onnan fogod tudni, hogy melyik méret, forma passzol hozzád. Szerintem felesleges elsőre méregdrága járgányokba belefektetni, elég az a 10-15.000 ft-os is. Aztán ha annyira rákap az ember az ízére vehet egy Pennyt, vagy más minőségi deszkát. Szerintem a decathlonos stabil középkategóriás, nincs szükség nagyobb minőségre első körben.

Én azt mondom, hogy ha az auchanos tescos 6-7.000 ft-os cruisereken akad meg a szemed, jobb ha arra gondolsz, hogy olcsó húsnak híg a leve.

2016. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még hozzáteszem: A legolcsóbb longboardok ilyen 17-22.000 ft körül vannak, amikben már érdemes nézelődni.
2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a rettentően kielégítő választ! :)

Tanácsaidat mindenképp megfogadom! Igen, tudom, én is valahogy úgy gondoltam, hogy először valami olcsóbb, és ha tetszik, veszek egy drágábbaf is! :)

2016. júl. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!