Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fejleszthetném az egyensu...

Hogy fejleszthetném az egyensulyom?

Figyelt kérdés
Lovaglásnál ŕgen mentem terepen vágtába kengyel nélkül is,de több ok miatt is kb 2-éve nem ültem lovon.Most ujra eltudok járni lovagolni csak egyszerüen úgyérzem az egyensulyom főleg kengyelnélkül elveszítem.
2016. júl. 7. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

még soha nem lovagoltam, de szerintem nem egyensúly kell, hanem a lábakkal kapaszkodni, és hogy a törzs zom tartson

keress rá

core training, core exercises

2016. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom az egyensúly is meg az erő is, alsótest meg törzs főleg -> guggolás(ha már saját súllyal nem fejlődsz akkor +súly)
2016. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta alsó testtel kell fejleszteni,ajánlom,hogy súllyal próbálj minél több ideig mérlegállásban állni.Valamint a guggolás is sokat segít,de fontos,hogy ülj bele rendesen(ha nem megy akkor ezt is súllyal csináld)és próbáld meg minél több ideig ezt is megtartani egyenes háttal.
2016. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó még életében nem edzett, de akkor minek ír?
2016. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!