Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 2x 3,5km gyaloglás ér...

Napi 2x 3,5km gyaloglás ér valamit?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, megy le szépen, aminek le kell. De ugye a sport... Nemrég elkezdtem diákmunkázni, és nem igazán van időm eljárni kondiba vagy kedvem ezek után otthon tornázni. Viszont munkába napo 2x 3,5 km-t gyalogolok, nem kényelmes, inkább kissé erőltetett tempóban.

Ez így mennyit "használ"?


20/L



2016. júl. 8. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Aerob mozgás, a fogyáshoz kitűnő, persze jól beállított diéta mellett.

De az edzőtermet,ármint a súlyzós edzést nem helyettesíti, teljesen más célt szolgál.

A tempós séta a zsírégetést segíti, de ezzel, és a diétával Önmagában elkerülhetetlen az izomvesztés.

A súlyzós edzéssel az izmokat tartod meg, vagy akár növeled kis mértékben diéta mellett is.

2016. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Fogyáshoz hozzájárul jó étrenddel, de csak önmagában ettől nem lesz még jó forma. Erősítő edzés is kellene.
2016. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
őő 3,5km-t laza lebír egy ember futni
2016. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lassan 4 éve napi 4 kim gyalogolok (sietve megyek) a melóhelyemre oda-vissza.

Fogyni ettől nem fogytam, csak jó lett az állóképességem.

A fogyásom csakis súlyzós edzés és kardió edzés segített rá. Az étrendem már 4 éve teljesen más lett, megfelelően eszem minden nap. Szóval a séta mellé nem árt valami sportféle is.

2016. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
de msot komolyan enyi erővel mér nem vagyok kigyurt álat mer 9km t simán legyaloglok..
2016. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!