Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tradi íjhoz lehet használi...

Tradi íjhoz lehet használi ajzó ideget?

Figyelt kérdés
1 év íjászkodás után megvettük a saját íjamat de nem tudom felajzani. Alacsony vagyok és amikor megrobálom felajzani az egyébként is nagy íjat akkor úgy érzem hogy kitekeredik a gerincem a helyéről, illetve elég erősnek sem érzem magam hozzá. (Egyébként egy 36.5 fontos íjjal lövök és 14 éves lány vagyok) Az egyesületünkben láttam ezt az ajzó ideget de nekem gyanús hogy csak refli íjhoz lehet használni. Ebben kérném a segítségeteket. Illetve ha nem is lehet tradihoz ajzóideget használni ismertek még egyéb praktikákat a könnyebb fel/leajzás érdekében?

#reflex #ideg #íj #tradíció #íjászat #bandázs #felajzás #leajzás #ajzó ideg
2016. júl. 11. 11:20
 1/2 Csiß ***** válasza:
Ha megoldható,akkor vidd vissza az üzletbe és cseréltesd ki egy gyengébbre.Lőni tudsz vele? Én 34 éves férfiként lövök 36 fontos íjjal.
2016. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudok vele lőni, versenyt is nyertem már ezzel az íjjal. Viszont ha ekkora problémát okoz a fel/leajzás akkor tényleg megfontolom az íj kicserélését. :/
2016. júl. 12. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!