Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a fenekemet szeretném...

Ha a fenekemet szeretném formázni, ahhoz mindenképpen tartani kell azt a komoly étrendet?

Figyelt kérdés
Sok féle programot láttam már neten, mindenhol megfelelő táplálkozást, táplálékkiegészítőket és a mozgást ajnálják. De én nekem nem kell fogynom, mert nagyon vékony vagyok, de a fenekemnek olyan semmilyen formája nincs. Ahhoz, hogy szép feszes legyen nem elég a gyakorlatok? Ha csak azt csinálnám emgfelelő kaja nélkül, akkor semmit sem érne? Nem vagyok hízákony típus, kb. 7-8 éve ugyanennyi kiló vagyok amennyi, pedig 24 éves vagyok
2016. júl. 12. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen tartani kell. Házat sem tudsz építeni tégla nélkül.
2016. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy mozgástér van az étrendben, de bizonyos szabályoknak teljesülniük kell... Főleg a megfelelő fehérje- és kalóriabevitelre gondolok, ami nélkül azért nehezen épül izom, nincs ebben semmi különös (kezdőként akár kalóriadeficitben is mehet, de mivel nem akarsz fogyni, nyilván többletben egyél. azt persze ki kell tapasztalni, nálad az mennyi).
2016. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl. ha megfelelő fehérjemennyiséget viszek be, akkor mellé mehet szénhidrát stb is, vagy akkor veszett fejsze nyele az egész?
2016. júl. 12. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz, amiben gondolkozol, tök fölösleges a kajára figyelni. Túl van értékelve ez a téma.
2016. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell étrend, különben nem lesz izmos. Tömegnövelő étrendre és a Sárga Kapszulára keress rá. Utóbbi ingyenes könyv edzésről és táplálkozásról.
2016. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!