Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy sportesemen...

Hogyan lehetne egy sportesemenyt minel szinvonalasabban megszervezni? Hogy minel tobb ember eljojjon?

Figyelt kérdés
Orszagos sulyemelo versenyrol lenne szo. Mindenfele otletre nyitott vagyok (en csak segito vagyok, nem foszervezo, de nagyon lelkes :) )
2016. júl. 14. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyeljetek arra, hogy a versenyzőkön kívül a nézőknek is minden adott legyen - pláne, ha belépődíjat szedtek. WC, büfé, rossz időre beálló/sátor, napsütés esetén szintén valami védő, hogy ne kapjanak napszúrást. Gondolom a helyszín már megvan, próbáljátok meg kihozni belőle a legtöbbet! Esetleg más programmal összeszervezni...

Lehet neten promózni, szerintem érdemes Facebook eseményt létrehozni, sokan úgy találják meg a klassz programokat.

2016. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mivel ez egy orszagos esemeny probaljatok magatok reklamozni,de h benne legyen a keretben probaljatok minel tobb szponzort szerezni! Esetleg facebookon is csinaljatok esemenyt hiszen manapsag mindenki fenn van a kozossegi oldalakon!
2016. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!