Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hosszú hajú lányok! Hogy...

Hosszú hajú lányok! Hogy oldjátok meg, ha minden nap lovagoltok, hogy ne legyen büdös a hajatok?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, és az a helyzet, hogy nem akarok minden nap hajat mosni :/ Esetleg vannak tippek/ trükkök? előre is köszönöm a válaszokat, minden normálisra megy a zöld pacsi :) :3

2016. júl. 14. 21:23
 1/2 anonim válasza:
100%
Hat nekem csak hat kozepeig ero kb., de nekem ha csak nem tobb orat ganezok, nem lesz kulonosebben budos a haja. Tudom, nem a legjobb de ket-haromnaponta moss hajat es mindennao fujd be frissito citrusos vizpermettel .
2016. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem kb fenékig érő hajam volt, pár napja vágtak le 20 centit, erdemes frissíteni, ahogy az elso válaszoló irta. En heti 4× lovagolok, kénytelen vagyok többször megmosni.
2017. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!