Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el szüleimnek...

Hogy mondjam el szüleimnek hogy esportolni szeretnék? (több lent)

Figyelt kérdés

League of legendsel játszom diamond 1-challenger szinten

Sok versenyen indultam és nyertem is néhányszor.(emellet jo bizonyítvány 4-es 5-os)

A szüleim viszont elég ferde szemmel néznek erre az egészre... Valahányszor felhozom az esport témát egy vita után mindig azt mondják:"majd kinövöd" és pl amikor meccs közben hívnak valahova(pl vacsi) és hát én nem tudok menni egyből azzal jönnek hogy függő vagyok. Ötleteket kérnék hogy mondjam el nekik hogy én szeretnék ezzel foglalkozni?



2016. júl. 28. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt,hogy a jó jegyeid megtartásàhoz,neked ez a kikapcsolódàs szükséges::)) És örüljenek hogy nem kàbìtószeren vagy ivàson jàr az eszed.Az én fiam is lolozik,nem akadàlyozom benne.Valószìnűleg én vagyok a legidősebb aktìv magyar lol jàtékos :D
2016. júl. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja ,mégsem.Ismerek egy 11-évvel idősebb aktìv magyar jàtékost
2016. júl. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ooo nyugi nálunk is ez van...igaz hogy csak silveren játszok de játszok, és annyiszor kihúzták a wifimet ez miatt hogy volt amikor bannoltak egy hétig. Azt ajánlom amit az első válaszoló irt mert végülis a legtöbb ilyen fiatal drogozik iszik stb.
2016. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, hogyan is válik egy ember e-sportolóvá? Azt mondtad már mentél versenyekre, megakadájoztak ebben? Vagy otthonról is játszhatsz egy erős ranked team-ben, ha bevesznek. Szóval ez nem úgy megy, hogy a szüleid megengedik, "na jó fiam legyél hivatásos LCS játékos" és másnap már Berlinben tolod. Ha ferde szemmel nézik is, még tudsz játszani nem? Ha valóban elég jó vagy és ambiciód is van, törekedsz, akkor van esélyed bekerülni a profi, hivatásos mezőnybe, de ehhez csak ez kell, a gyakorlás, ismeretségek szerzése, nyomulás előre.
2016. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha van lehetőséged játszani és még versenyekre is elmész néha, akkor már csak rajtad múlik a dolog, függetlenül attól, hogy a szüleid milyen szemmel néznek rád. Ha pl eltiltanak, az már más kérdés, de a kérdésedből nem ez jön le.
2016. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek
2016. júl. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!