Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 160 cm és 50 kg, tehát nem vagyok kövér, a combom és a fenekem mégis kicsit narancsbőrös. Egészen pontosan milyen gyakorlatokat végezzek, illetve milyen étrendet kövessek? Légyszi ne csak annyit írjatok hogy erősíts és hasonlók, hanem hogy pontosan hogyan és mit! köszönöm!
2016. júl. 29. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Guggolas

Tomegelo etrend

2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! 2 hete nem eszek kenyeret és cukros ételeket. Kb. heti 4-5x edzek és sok vizet iszom. Már most látványos a javulás narancsbőr téren, amit szinte én is alig hiszek el, mert azért rajtam volt bőven. Persze még sok gödröcske van, de ha így haladok, akkor elégedett leszek nem sokára. :)

Edzés nálam fél óra intenzív ellipszis tréner, és különböző erősítő gyakorlatok fenékre, combra (a problémás területekre).

2016. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!