Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek a helyembe?...

Hogyan döntenétek a helyembe? (lent)

Figyelt kérdés

Hello, 15 éves vagyok és tavaly kezdtem el balettozni, a francia spárga megvan...de kb ennyi ami nagyon hajlékonyságnak számítható...és azon agyalok, hogy abbahagyom és elkezdenék úszni vagy konditerembe járni mert nem igazán éreztem, hogy "izmosodnék" vagy bármi ilyesmi...persze nagyon nehéz sport a klasszikus balett is dee nem érzem olyan jól magam benne főleg, hogy ilyen későn kezdtem el:/ amúgy is szeretnék izmosodni mindenhova ... nem vallom magam kövérnek (tipikus balerina alkatom van...olyan vékonyka)


De egyáltalán 15 évesen mehetek kondizni?


Ti mit tennétek a helyembe? Folytatnátok, vagy felhagynátok a balettel?


Bár elv az is megoldható lenne, hogy balettozom meg úszok...de szerintem semmi értelme nem lenne folytatni a balettot helyette mondom úszás konditerem...vagy még a tollason gondolkodtam ...


Normális válaszokért nagy hála :)



2016. júl. 30. 01:45
 1/3 anonim válasza:

En 15 evesen kezdtem kondizni (Szegeden), mondjuk ugy, hogy a 20 eves mostohabatyam segitett. Vele kezdtem, o mutatta a gepeket, megtanultam mi mire valo. En rengeteget izmosodtam 2-3 honap kondizas utan. Szerintem megeri kiprobalni, nagyon jo elmeny.


Annyi baj lehet vele, hogy van nehany bunko ember, akik tenyleg nagyon gyokerek, mert jobban ki vannak gyurva. Szerencsere eddig 1 ilyennel talalkoztam:)


Sok sikert a kondihoz, ha elkezdened:)) 15/f (bocsi, hogy csak errol irtam)

2016. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan válts kondira :) Ha vékony derekad van, az még kis izomzattal is szépen mutat.

25N

2016. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindkettőtöknek :)))
2016. júl. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!