Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrendel, táplálékkiegészítőve...

Étrendel, táplálékkiegészítővel kapcsolatos kérdések (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 18 vagyok. Viszonylag sovány. Saját testsúllyal edzek. 6.5 a testzsírszázalékom. Elhatároztam, hogy minden áron hízni szeretnék. Egyre több tápanyagot viszek be, de emellé eldöntöttem, hogy veszek fehérjét illetve szénhidrátot is, mert szinte biztos, hogy nem viszek be eleget ezekből.


Így néz ki a napom:


12kor kelek, eszek egy tál műzlit, emellé 30g SuperCarb Fast-ot, 20g Nitro Pure Whey-t.


14-5 fele megeszek 1doboz tonhalas melegszendvicset


16fele eszek mégegy tál műzlit


17kor Rántott csirkemellet eszek rizzsel


19:30 fele elkezdek edzeni


Változó, hogy mikor végzek, de ilyenkor szoktam 50g SuperCarb Fast-ot, meg 28g fehérjét betolni.


Szerintetek ez így rendben van? Mármint tudom, hogy nincs :D de ennél sokkal rosszabbul szoktam étkezni, és rendszertelenebbül.


Szerintetek működhet ez, ha hízni szeretnék? Illetve ez így mennyire egészségtelen?


58 kilóról szeretnék felmenni 62re kb.


175 centi vagyok.


Előre is köszönöm :D Illetve azt is megköszönném, ha valaki linkelne a biotech usa honlapjáról lassan, illetve hosszan felszívódó szénhidrátokat.


Amúgy tényleg, nincs azzal baj, hogy ébredés után gyorsan felszívódót iszok?



2016. júl. 30. 02:26
 1/7 anonim válasza:

Irigyellek basszus hogy ilyen vekony vagy! :D

58 kg....

Kb elerhetetlen alom! :D

Bocsi h nem a kerdesre valaszoltam csak nem tudom :D

2016. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne irigyelj :D rohadtszar érzés. De legalább kitudom nyomni fekve a saját testsúlyom xDDD
2016. júl. 30. 02:33
 3/7 anonim válasza:
Na hat en nem! Xd
2016. júl. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Super carb fast minek öcsi? Sosem kell gyors ch még edzés után SEM, nem hogy reggel. Ne legyél idióta. Zab menjen több vagy rizs, nem cukros szarokból kell többet enni.
2016. júl. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy mikor mit kell, illetve, hogy amit szedek az jó -e. Mindegyikőtök úgy mondja, mintha nekem ezzel egyből tisztával kéne lennem. Nem vágom a dolgokat, ezért kérek segítséget.


Akkor vegyek 1 kiló zablisztet pl és keverjek be 50g-ot tejjel meg kakaóval reggelire? Az úgy jó lenne? Edzés után meg marad ez, mert már tuti nem dobom ki :D

2016. júl. 30. 18:49
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Nyomd be a maradékot edzés után akkor. Más időpontban meg zab+protein, ha nem tudsz rendes szilárd kaját enni. Tej nem kell.
2016. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2016. júl. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!