Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek késő újra kezdeni?

Szerintetek késő újra kezdeni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban tornász akartam lenni,sokat edzettem is,nagyon komolyan vettem.Aztán 11 éves koromban térdproblémám lett,azt mondták állandó,és hogy nem fogok tudni sportolni komolyan.Abbahagytam a tornát,minden sportot csak hobbiból űzhettem..Viszont egy ideje észrevettem hogy nem fáj a lábam,javul.Így elkezdtem itthon edzegetni,az egész nyarat erre szenteltem és viszonylag jól megy,persze sok a hiányosság meg elég merev is vagyok még mindig,de ha újrakezdeném legalább nem teljesen nulláról kéne.Most 16 éves vagyok,lány.Szerintetek túl késő vagy még van esélyem újrakezdeni?

2016. júl. 31. 22:25
 1/1 anonim válasza:
Hat ez csak rajtad all hogy milyen motivalt vagy...ha szereted akkor csinaljad es vedd is komolyan es akkor egy ido mulva nem leszenek hianyossagok 16/f (en is eltortem a bokam es azt mondtak hogy nem focizhatok pedig 10 eve focizok...nagyon faj meg mindig a bokam de mivel imadok focizni nem fogom abbahagyni)
2016. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!