Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellustultam. Ujra szeretnem...

Ellustultam. Ujra szeretnem kezdeni? (lent)

Figyelt kérdés
12 éves fiu vagyok kb.157 cm es 46 kg. Mostanaba vettem eszre, hogy nagyon elustultam. Eddig minden nap lementem kicsit szaltozni a terre de mat abba hagytam a sportot mert uncsi. Szeretnek erosodni, egészségesen élni. Szeretnek lefogyni és elszakadni a géptől mert ott is leragadtam. Most ujbol elkezdtem gördeszkázni. Nem tudtok vlmi minden napi edzes modot ami kordaban tart es jo lesz a testalkatom ido utan pl. Kockahas nagyobb vadli erosseb kar, vlmi videot. Es h mien kajákat egyek amiket beszerezhetek a spar-ban.

#fogyókúra #erősödés #egészségesen élni #egészséges ételek.
2014. dec. 30. 02:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Tippek videok érdekelnek!!!!!!!
2014. dec. 30. 02:28
 2/4 anonim válasza:
Youtobe.
2014. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db válasza:
Hát ja!
2014. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent ehetsz,mert a fejlődő szervezetnek mindenre szűksége van.De le is kell mozogni a felesleget .

Inkább a szívósságra törekedj,ne a kockahasra .

Ismerd meg a mondást is ,nem az az erős fiú aki adja a pofonokat,hanem aki azokat keményen állja is .

2014. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!