Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Harcművészeti oktatás...

Milyen Harcművészeti oktatás van Szolnokon (kung-fu, thai box, késharc KIVÉTELÉVEL), mint pl. :Aikido, Krav-Maga?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 13:58
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
100%
Elég fura a listád, miért zárod ki ezeket? Az aikido kb csak tánc, ha nincs vagy ökölharcos vagy fegyveres tapasztalatod. De méginkább mindkettő. Pont, hogy thai box / késharccal kellene kezdened és utána aikidóznod. A krav maga meg nem harcművészet.
2016. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt ez nem válasz a feltett kérdésre.


A Krav-Maga valóban nem harcművészet, ez igaz.


Kung-fu-ztam 8 évig. MMA-tam, thai box oltam és karatéztem is bár ezeket valamivel kevesebb mint egy évig.


A késharc nem érdekel.


Nem említettem, hogy kezdő volnék vagy, h kezdésnek milyen harcművészetet érdemes tanulni.

Annyi volt a kérdés, h van-e Szolnokon Krav-Maga vagy Aikido.


A Krav-Magát csupán szeretném kipróbálni.

Aikidozni szeretnék, küzdősportot tanultam eleget, meg más harcművészetet is. Nem vagyok profi, semmi ilyesmi, csak nincs kedvem jelenleg azokhoz.


A kérdés továbbra is, az, h van-e Szolnokon Aikido vagy krav-Maga?

Kérem az írjon aki a kérdésre válaszol, ez a gyakorikérdések, nem csevegő fórum.


Köszönöm előre is.

2016. aug. 10. 14:34
 3/6 aikiboxer ***** válasza:
100%
Értem. Dombai József tart ott aikido edzést, privátban megírom a mobilszámát.
2016. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van pl. Shin Kyokushinkai Karate.
2016. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Brazil jiu jitsu van?
2018. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogy van, Szolnokon semmi sincs, elég sok helyen megfordultam, az biztos, h a legosszabb megyeszékhely az országban, de még egy átlagos középvárostól is rosszabb, hangulat, városkép, programok, lehetőségek szempontjából.

Lehet nem véletlen, h többször leéget a város jelentős része, meg a víz is elvitte, 11-szer volt ilyen pusztulás ott, ennek kicsi az esélye.

2018. márc. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!