Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes 31...

Milyen sportot érdemes 31 évesen elkezdeni?

Figyelt kérdés

És ahol esetleg valami eredményt is el lehet érni versenyen. Teljes életmód-váltást határoztam el, 125 kilóról le fogok fogyni, és rám sem fognak ismerni.

De mit érdemes elkezdeni? Egyéni sportra gondoltam.


31/F



2016. aug. 10. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha versenyezni akarsz, akkor azt kalkuláld bele, hogy simán lehet, hogy az azonos korú ellenfél már 20 éve űzi azt a sportot. Egyébként bármit el lehet kezdeni bármikor, de szerintem komoly versenyzésben nem lesz részed. Esetleg egy-két kisebb verseny.

Amúgy elkezdhetsz lovagolni, teniszezni, bicikli... Ami érdekel :)

2016. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha jó formát akarsz, akkor súlyzós edzés legyen és mellé heti 3-4 aerob edzés. Utóbbi nálad bicajozás, gyors gyaloglás, ellipszis trénerezés.
2016. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte bármit amihez kedved is van.
2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az hajt, hogy versenyezz és elérj valamit, akkor frlejtsd is el... ahhoz, hogy egy sportban bármit elérj,szeretned kell az adott sportot.
2016. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tájfutást bárki bármikor elkezdheti. Eredményként pedig - némi gyakorlással és kitartással - a saját korábbi eredményeit tudod majd túlteljesíteni.
2020. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!