Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye lehetetlen, hogy így ne...

Ugye lehetetlen, hogy így ne fogyjak?

Figyelt kérdés

168 cm 95 kg lány vagyok.

Ha heti ötször sétálok 4 km-t vagy egy óra csoportos edzésen veszek részt (hot iron, kettlebel ), mellette 1700 kcalt eszem (100 g fehérje, 150 g ch, 50 g zsír), akkor ha nincs hormonális probléma muszáj lenne ettől fogynom, ugye?

Szerintetek ilyen életmód mellett hány kg a reális fogyás egy hónap alatt?


2016. aug. 11. 11:13
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

Én egy izmos (44-es szálkás kar) 30 éve edző ember vagyok és nekem le kell mennem ch-val 100g alá is ha szálkásítok. De majd meglátod, van aki fogy 150grammal is. Mondjuk nálam a fehérje több , mivel nagyobb az izomtömegem, így nekem kell 160g is.

Heti 1kg zsír mehet le max.

2016. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló pontosan leírta, a 150 g szénhidrátot én is levenném. Max edzős napokon ennék, de akkor is csak 100-at.
2016. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy probaltam kevesebbel de akkor nem birom ki es ket het utan falasrohamaim vannak :( ezzel meg birom hosszu ideig...
2016. aug. 11. 12:59
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Akkor tartsd ezt a mennyiséget, amíg fogysz vele.
2016. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!