Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIt csináljak ha nem tudok...

MIt csináljak ha nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Heti 4 alkalommal járok edzésre (labdarúgás)+ 1 meccs.

182cm vagyok és 78 kg legalább 70-73 kg szeretnék lenni ..

Persze szeretném azt is hogy a hasam kockás legyen meg hogy kicsit izmosabb legyen a felső testrészem, csak az a baj hogy nem tudom hogy kezdjek el rá edzeni.. először fogyasszak és utána kezdjek el konditerembe járni ?



#edzés #fogyás #lehetetlen #Meccs.fogyás #felsőtestrész
2016. máj. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Minek kínzod magad. Fogadd el, hogy nem vagy hiú és jól érzed magad a bőrödben így is.
2016. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és kemény erősítő edzések is.
2016. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló azt tudom de nem tudok csinálni/keresni edzéstervet ..
2016. máj. 6. 21:21
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
A bodybuilder oldalon találsz terveket.
2016. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem első lépésként fogadd el magad úgy, ahogy vagy. A jelenben is teljes vagy, nem a jövőben leszel az, mondjuk lefogyva.


Én pár napja fogadtam el magam így: szinte szálkás felső testem van és vastag lábaim (lány vagyok egyébként). És ahogy elfogadtam magam, elkezdtem szeretni a lábaimat is, és rájöttem, hogy nem foglalkozom velük eleget.

Most már azon vagyok, hogy erősebb legyek és egészségesebb, nem azon, hogy megváltoztassam a gyűlölt lábaimat. Könnyebb így, ezért javaslom ezt neked is. :)

2016. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megpróbáltam de ... mikor tükörbe nézek nem azt látom amit szeretnék .. és olyankor elkap az ideg. Tavaly nyáron amikor mentünk nyaralni és láttam egy szép lányt egyből kaptam fel a pólót nehogy meglássa a felső testem (vékony kéz,lapos mell,nagy csípőcsont ) Már nagyon kevés helyen veszem le a pólóm ..
2016. máj. 6. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kevés helyen veszem le a pól9m, pedig én elégedett vagyok magammal... Egyszerűen társadalmilag nem elfogadott akárhol cdak úgy levenni a pólót...
2016. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
52%

Ja, biztos nem elfogadott strandon póló nélkül. Fuck logic. Ennyi idiótát bakker. Miért ne akarhatna jobban kinézni?

Kérdező, edzeni kell rendesen és jól kajálni és jó lesz a forma. Nem nyafogni kell hanem edzeni.

2016. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Totik0703 válasza:

Először fogyj le diétázz stb...És utána kontizz itt a válasz mennyi legyen a testzsír százalékod: https://www.youtube.com/watch?v=awe-6MSz6_s


HA nem fogysz le és edzessz hasra csak nagyobb lesz a hasad

2018. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!