Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen el lehez kezdeni...

16 évesen el lehez kezdeni olyan sportágakat, amit jellemzően gyerek korban kell kezdeni?

Figyelt kérdés
Akrobatikus torna, szertorna, akrobatikus kosár, gumiasztal, műugrás, karika-rúd-és tissue fitness. Ezek érdekelnének, hogy van-e hobbi szintű csapat, ami Pécelről könnyen megközelíthető, és havi 10k-nál nem drágább.

2016. aug. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Melyikre gondolsz pontoson ?
2016. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindegyiket szivesen csinalnam, van minimalis szertorna alapom de nem annyi, hogy egyesuletbe menjek. Barmelyiket tudnam normalis aron hobbi szinten csinalni, az mar nagyon jo lenne
2016. aug. 12. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztm igen, van akinek alapbol benne van a mozgás, lehet világversenyre is ki tudsz jutni.(és ez nem cinikusan mondom) ha tudod a mozgást sztm sikerül.Foci,kézilabda vizilabda,tenisz vivás... Ezek sztm mennének
2016. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkabb a leirt sportok fele mennek, van minimalis szertorna multam, probaltam a labdas sportokat de nem talaltam akkora oromot bennuk.. Meg egyebkent a trambulin is erdekelne
2016. aug. 12. 21:36
 5/5 Barna Bakancs válasza:
100%
Szerintem mindenképp próbáld ki őket, nézz meg néhány helyet/egyesületet. A Margit-szigeten például nagyon sok 14 év feletti műugró van. Szerintem a gumiasztalt sem késő elkezdeni! A szertornáról lehet hogy már lemaradtál, de próbáld ki!!
2016. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!