Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek esetleg...

Mi a véleményetek esetleg tapasztalatotok az ilyen deszkákról megéri, milyen a minősége?

Figyelt kérdés

itt a link : [link]


14/F 170 cm magas/ 65 kg Megfelelő egy ilyen ?

Előre is köszi !



2016. aug. 11. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik és az ára is elfogadható.
2016. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! Hétfön lehet megrendelem .
2016. aug. 13. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért már normális deszkát veszel :D Nem ezt a 6 éves kislány uncsimnak valót :D
2016. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve ! Én nem trükközni akarok vele hanem városban közlekedni !
2016. aug. 15. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt szetintem, jó amúgy gyanúsan olcsó, de lemerem fogadni hogy nem sokkal gyengébb a minősge a 40ezres eredeti penny boardnál. Talán egy jobb csapágy elfér benne, de közlekedésre teljesen jó. Remélem beválik, majd tudósítsd:D
2016. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ilyenek van és nagyon bevált. Egyedül a súlyával van baj de felejthető. Kellemes válasz a közlekedés és ahoz képest h csak ABEC 5-ös csapágy van benne nagyon jól gurul. Csak ajánlani tudom. :)
2016. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*vele
2016. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerdán megvettem egyenlőre jónak tűnik még tanulgatom a gurulás jól megy csak még nem vagyok rajta annyira magabiztos még szokni kell . Mikor megvettem és megpörgettem a kereket megijedtem hogy alig fog gurulni de már "bejáratódott" és elég jól gurul . Ezalatt a pár nap alatt nekem nagyon bejön remélem nem fog változni a véleményem . :)
2016. aug. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!