Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és edzéstervet...

13 éves vagyok és edzéstervet vezetek, nem túl komoly, de heti 3x csinálom, jó ilyen korán elkezdeni? Esetleg tudnátok ajánlani technikákat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármikor el lehet kezdeni, edzeni, annyi hogy figyelj a tápanyag bevitelre, mert a tested még fejlődésben van, így az energiaszükségleted más, mint egy felnőttnek.

Konkrétan milyen edzést végzel? Súlyzós edzés? Otthoni edzés? Mekkora súlyokkal dolgozol?

Fiú vagy vagy lány?

2016. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és otthon végzem, de nem súlyokkal. Sima guggolásokat, fekvőtámaszokat, felüléseket stb. csinálok. Köszönöm a választ! :)
2016. aug. 12. 12:26
 3/3 kovpet ***** válasza:
79%
Felülés helyett inkább lábemelés+hasprés. Érdemes elolvasni a témában írt könyvek egyikét is, össze vannak szedve az alapok szépen, nem neked kell feltalálnod újra a kereket :)
2016. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!