Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó vívó egyesül...

Tudtok mondani jó vívó egyesületet Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és elszeretnék kezdeni valamit sportolni. Kislánykorom óta tetszett a vívás, de sajnos későn döntöttem el, hogy jelentkezni akarok. Persze világbajnoknak már késő lenni (haha:D) de mégis szeretném elkezdeni. Tud-e valaki Budapesten olyan helyet/szövetséget akik 17-18 éves kezdőkkel is foglalkoznak. Itt olyanokra gondolok, akik azért komolyan veszik és nem úgy állnak hozzá, hogy heti 1 óra hobbi szinten hanem komolyan csinálhatom. Rosszindulatú megjegyzésekkel kérlek kíméljetek, de aki segít annak nagyon megköszönöm!:)

2016. aug. 12. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg a Vasasnál! Most az olimpián Szász Emese és Szilágyi Áron is olimpiai aranyérmes lett és mindkettőjüknek ez a klubjuk! :) Ha nem tudnád a Vasas 13. kerületi klub. De annyira nem vagyok jártas BP-n mert 200+ kilométerre lakom onnan, de szerintem ott próbálkozz meg!
2016. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kendozz
2016. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!