Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőként mit szedjek, hogy...

Kkicsii kérdése:

Nőként mit szedjek, hogy eredményesebb legyen a változás?

Figyelt kérdés

Konditerembe járok majdnem féléve, eddig nem szedtem semmit csak rendszertelenül (néha fehérje és kreatin) és bár sokat változtam jó irányba, több rajtam az izom, mint a zsír, most kezdtem csak el komolyabban elgondolkozni azon, hogy ha már ennyi időt töltök edzéssel (heti 5 nap/1-1,5 óra) akkor ne szórakozzam el azzal, hogy nem figyelek sem a kajára, sem a cukorbevitelre az italokban se semmire.

A kajával tisztában vagyok, hogy mit ehetek és mit nem, viszont a táplálékkiegészítőkkel nem igazán.

162/60 kg vagyok

Fehérje poron, vitaminokon és kreatinon kívül érdemes valamit még egy nő számára bevinnie a szervezetébe?



2016. aug. 14. 14:58
 1/3 Cortez70 ***** válasza:

Férfinak és nőnek sem kell más, mint étrend és multivitamin

Protein is csak akkor ha nincs meg a napi kb 2g xttkg fehérje beviteled szilárd kajából. Ennyi a fontos. Nem pakol rád semmilyen tápkieg izmokat. Naturálban egy nő eleve sosem lesz látványosan izmos. Ahhoz kevés a tesztoszteron termelésetek.

2016. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, nem is szeretnék, csak egészséges, jól kinéző izomzatot, ami szép egy nőn:)

Köszönöm a választ, ment a zöld pracli.

2016. aug. 14. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Cortez, mindig megelőzöl a válaszadással :)
2016. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!