Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 evesen csak 20 felülést...

24 evesen csak 20 felülést birok csinálni, az elég lesz kezdetnek?

Figyelt kérdés
24 éves fiu vagyok a hasamból akarok fogyni gondoltam csinalok feluléseket de rajottem hogy csak 20 at birok csinálni, söt még azt is csak nagy nehezen, mire befejeztem szedultem meg izzadtam, az én esetemben elég akkor ha mindennap csak 20 at csinálok?

2016. aug. 15. 17:25
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Attól hogy hasazol még nem megy le onnan zsír. Semmi köze a megmozgatott izomnak a fölötte lévő zsírra. Diéta kell és aerob edzések is az erősítés mellé és majd lemegy onnan is. De nem lehet irányítani hogy honnan fogyj!
2016. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szergej55 ***** válasza:
Ahogy hízni sem tudsz csak egy tájékra, úgy a fogyásnál is ugyanez érvényes. Nincs olyan, hogy akkor én most csak a karomon akarok zsíros lenni, igaz? Minden másban kövesd Cortezt, ő tudja, miről beszél.
2016. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!