Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Penny Board gördeszkáról mi a...

Penny Board gördeszkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hali!

Megszeretnék tanulni gördeszkázni és már ugy ahogy tudok gurulni vele. Eddig tesóméval próbálkoztam de már nem agyja ide sajnos.Azon gondolkoztam vennék egy Penny Boardot. Erről a fajta gördeszkáról mi a véleményetek?

13 éves lány vagyok.


2016. aug. 17. 10:34
 1/4 értelmestelenséggel válasza:
Hát... penny board nagy divat lett mostanság, de én a hagyományos deszkákért vagyok oda... én azt tudom ajánlani, a trükkök és a stabilitás miatt. Ha szeretnél, természetesen vegyél pennyt, de ha van rá lehetőséged próbáld ki mind a kettőt, sőt még a longboardot is, és az után válassz!
2016. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pados Dóra válasza:
Hát szerintem nem a legjobb ha kezdő vagy szerintem egyszerübb lenne egy egyszerübb deszkával kezdened!
2016. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy egyszerü gördeszka milyen àrba van kb.? Mert eddig tesòméval pròbalkoztam de màr nem adja kölcsön sajnos! Igy màr nem nagyon probalgatok deszkàzni!
2016. szept. 11. 20:53
 4/4 értelmestelenséggel válasza:
Egy viszonylag normális deszka (hagyományos) az 10k körül indul, pl decathlonból van az enyém és kb 3-4 éve jól bírja... ha rendes gördeszkás veszel, ne vegyél 10k alatt, mert abba biztos megvannak azok a hibák amik az én régi deszkámba is megvoltak pl az egy olcsóbb, tán tescós deszka volt és konkrétan alig gurult, széttört a felfüggesztés, lejön a smirdli stb...
2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!