Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box edzésen kezdőket...

Thai box edzésen kezdőket mennyire fogadják el?

Figyelt kérdés

Nincsen semmilyen küzdősportos múltam, nem kívánok versenyezni, de ettől függetlenül komolyan szeretnék thai boxolni. Ebben az esetben, mennyire vesznek komolyan?


Célom egy szálkás test, jó állóképességgel.



2016. aug. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol?

Én annak idején Miskolcon mentem el, de a nagy része bűnöző volt, szal leléptem inkább.

2016. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten keresnék egy termet.
2016. aug. 18. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
FradiBox :) Üllői út 66/a.
2016. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit tudsz erről a helyről mondani még?
2016. aug. 19. 08:41
 5/5 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel. Én is el akarok járni muay thaira, de én is így látom, hogy a muay thai az alvilági körök sportja, ezért is tartok tőle 1 kicsit. Állítólag ha nem arcoskodsz, akkor befogadnak. Én Kecskeméten akarok eljárni, találtam is 1 klubot, de előtte fogyni akarok, mert most összekaptam magam elég rendesen, oda meg kell a kondi. Én is azért akarok járni, hogy leszálkásodjak, meg az utcán meg tudjam védeni magam. Jártam karatézni, meg wing-tsunra, de ott csak a levegőkavarás megy, nem készít föl egyik se 1 utcai szitura, ráadásul a wing-tsun 1 nagy parasztvakítás, ott csak arra mennek, hogy jól lehúzzák az embert. Mindenhol csak előre beállított szitukat gyakoroltunk, az utcán meg nincs, hogy na akkor most 1 jobb horoggal jövök, ott bárhonnan jöhet bármilyen támadás.
2016. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!