Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzések vagy csoportos...

Súlyzós edzések vagy csoportos órák? Milyen étrendet javasolnátok?

Figyelt kérdés

Kb. 15 kg plusz van rajtam ami eloszlik, mert elég magas vagyok 176 cm, az elsődleges célom, úgy lefogyni, hogy szépen alakuljon a testem nem pedig puff lefogyok,lóg mindenem. Az ugrálós csoportos órák vagy a súlyzós edzések jobbak erre a célra?

Étrenddel kapcsolatban egy kezdőnek mit javasolnátok? (Azon kívül, hogy ne zabálj) Fehérje mehet edzés után?



2016. aug. 19. 08:40
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom h komolyan golndolod h itt kérdezed ezt meg egy rakat hozzá nem értő embertől hát b+ menny le edzőterembe és van ott olyan aki még segit is


nm tudom mit vársz egy ilyen oldalon ahol az emberek nagy része szorakozik! 5-10 évesektől várod a választ?

2016. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:

Heti 3 napos teljes testes súlyzós edzés kell és mellé heti pár aerob edzés is. Utóbbinak: gyors gyaloglás, bicajozás, ellipszis trénerezés, lépcsőző gépezés, stb.

Szálkásító diéta ami kell neked. Fehérjepor akkor kell, ha nincs meg a napi kb 2g x ttkg fehérje beviteled szilárd rendes étkezésből. De ezt az értéket kb zsírmentes tömegre számoljuk, neked elég kb 120g fehérje.

[link]

2016. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
#1, 45 éves vagyok, 31 éve edzem és jó formában vagyok most is. Ja és élelmiszermérnök is vagyok, szóval nem mindenki 10 éves laikus itt. Ennyi.
2016. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Cortez70 köszönöm a válaszod! :)


1-es:

Járok edzőterembe, volt szerencsém olyan személyi edzőhöz, aki nem tájékoztatott semmiről és a befizetett edzéseim 99%-án nem is arra figyelt mit csinálok vagy mit kéne nekem mutatnia, hanem felrakott egy gépre és ott hagyott.

2016. aug. 19. 09:24
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Ahová én járok, ott is van vagy 6-7 edző, ebből 2-3 nem foglalkozik az emberekkel. Ott telefonoznak a gyakorlatot végző ember mellett, rá sem néznek, hogy jól csinálja-e.
2016. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!